lunes. 06.12.2021 |
El tiempo
lunes. 06.12.2021
El tiempo

Horarios dos nosos equipos de base para este fin de semana

Prebenxamín Promesas - EDC Barbadás
Prebenxamín Promesas - EDC Barbadás

PABELLÓN CLUB DE FÚTBOL 2020/2021

PARTIDOS A DISPUTAR NO FIN DE SEMANA DO 23, 24 e 25  DE ABRIL DE 2021

 

EQUIPO CATEGORIA CONTRARIO CAMPO DIA HORA
PABELLÓN C.F. "A" 2ª Galicia Senior ---------------      
PABELLÓN C.F. "A" División de Honra C.D. Arenal El Tragamón 24 17:00
PABELLÓN C.F. "B" Xuvenil Galega DESCANSA      
PABELLÓN C.F. "C" 1ª Xuvenil Provincial Ribadavia Atl. O Xestal 25 18:30
PABELLÓN C.F. "A" Cadete Honra R.C. Celta Vigo A Madroa 24 16:00
PABELLÓN C.F. "B" Cadete Galega C.P. Calasancio Os Remedios 24 17:45
PABE.PROMESAS 1ª Cadete Provincial Ourense C.F. B Os Remedios 24 19:30
PABELLÓN EDO 1ª Cadete Provincial C.D. Arenteiro A Uceira 24 17:30
PABELLÓN C.F. "A" Infantil Galega Pabellón EDO Os Remedios 25 11:45
PABE. PROMESAS Infantil Galega Ourense C.F. Os Remedios 24 10:00
PABELLÓN EDO Infantil Galega Pabellón C.F. Os Remedios 25 11:45
PABELLÓN EDO “B” 1ª Infantil Provincial EDC Barbadás Os Remedios 25 10:00
PABELLÓN C.F. "A" 1ª Alevín F-8 DESCANSA      
PABE. PROMESAS 1ª Alevín F-8 Ourense C.F. Os Remedios 24 12:45
PABELLÓN EDO 1ª Alevín F-8 CDC Sta. Teresita Os Remedios 24 16:30
PABELLÓN C.F. "B" 2ª Alevín F-8 Ourense C.F. B Oira 24 15:30
PABELLÓN C.F. "C" 2ª Alevín F-8 Nogueira Ramuín Os Remedios 24 11:45
PABELLÓN EDO “B” 2ª Alevín F-8 EDC Barbadás Os Carrís 24 10:00
PABELLÓN C.F. "A" 1ª Benxamín F- 8 EDC Verín Os Remedios 24 11:45
PABE.PROMESAS 1ª Benxamín F-8 Ourense C.F. Os Remedios 24 12:45
PABELLÓN EDO 1ª Benxamín F-8 DESCANSA      
PABELLÓN C.F. "B" 2ª Benxamín F-8 Polígono S. Ciprián Antonio G. Blanco 24 17:00
PABE.PROMESAS “B” 2ª Benxamín F-8 Nogueira Ramuín A Tella 24 12:00
PABELLÓN EDO "B" 2ª Benxamín F-8 Ribadavia Atl. Os Remedios 24 15:30
PABELLÓN C.F. "A" 1ª Prebenxamín F-8 C.D. Arenteiro Os Remedios 24 16:30
PABE. PROMESAS 1ª Prebenxamín F-8 EDC Xinzo J. Antonio Fdez. 24 10:00
EF PABELLÓN C.F.  1ª Prebenxamín F.S. EDC Celanova Pedra Moa 23 20:00
PABELLÓN EDO F.S. 3ª  Nacional F.S. Campito Chapela Pazo Paco Paz 24 16:30
PABELLÓN EDO F.S. Xuvenil Galega F.S.  Ribeira F.S. A Pabellón Oira 25 17:00

 
Horarios dos nosos equipos de base para este fin de semana