martes. 22.06.2021 |
El tiempo
martes. 22.06.2021
El tiempo

Fútbol 11 / Resultados e clasificacións do 22 e 23 de maio

Juvenil B - Liga Gallega
Juvenil B - Liga Gallega

1ª  INFANTIL PROVINCIAL

Pabellón CF EDO "B"  3 - 9 CEDC Maceda

 

Grupo C Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

E.D.C. XINZO  18 7 6 0 1  G P G G G  
  E.D.C. BARBADAS  18 7 6 0 1  G G G G P  
  C.D.C. SANTA TERESITA  15 7 5 0 2  G G P G G  
  C.E.D.C. MACEDA  6 7 2 0 5  P P P P G  
  E.D.C. CELANOVA  6 7 2 0 5  P G G P P  
  PABELLÓN E.D. OURENSE "B"  0 7 0 0 7  P P P P P  

 

INFANTIL LIGA GALEGA 

  Ourense CF 1 - 2 Pabellón Ourense CF
Pabellón ED Ourense 0 - 0 UD Ourense
Pabellón Promesas CF 0 - 5 EDC Verín

 

Grupo SUR - A Partidos Últimos
   Pts J G E P   
  PABELLON OURENSE C.F.  21 9 7 0 2  G G G G G  
  PABELLÓN E.D. OURENSE  17 9 5 2 2  G P G G E  
  U.D. OURENSE  17 9 5 2 2  G G G P E  
  E.D.C. VERIN  15 9 5 0 4  P P P G G  
  PABELLON PROMESAS C.F.  9 9 3 0 6  P G P P P  
  OURENSE C.F.  0 9 0 0 9  P P P P P  
  

 

CADETE 1ª PROVINCIAL

Pabellón Promesas CF 4 - 1    CD La Purísima
AD Bosco 6 - 0 Pabellón EDO

 

Grupo A Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

PABELLON PROMESAS C.F.  21 7 7 0 0  G G G G G  
  C.D. LA PURISIMA  15 7 5 0 2  G G G G P  
  U.D. OURENSE "B"  13 7 4 1 2  P P G G G  
  OURENSE C.F. "B"  10 7 3 1 3  P G P P G  
  A.D. BOSCO "B"  3 7 1 0 6  G P P P P  
  A PEROXA C.F. -EDC Coles-  0 7 0 0 7  P P P P P  

 

 

Grupo B Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

A.D. BOSCO  18 6 6 0 0  G G G G G  
  PABELLÓN E.D. OURENSE  13 7 4 1 2  E G G G P  
  C.D. ARENTEIRO  13 7 4 1 2  E G G P G  
  RIBADAVIA ATLÉTICO  7 6 2 1 3  P G P E P  
  E.D.C. BARBADAS "B"  7 7 2 1 4  P P P E G  
  C.D. LA PURISIMA "B"  0 7 0 0 7  P P P P P  

 

CADETE LIGA GALLEGA

Pabellón Ourense CF "B" 2 - 3 Ourense CF

 

Grupo SUR -A Partidos Últimos
   Pts J G E P   
  U.D. OURENSE  20 9 6 2 1  E G E G G  
  OURENSE C.F.  17 9 4 5 0  G E E E G  
  PABELLON OURENSE C.F. "B"  14 9 4 2 3  E G P G P  
  C.P. CALASANCIO  13 9 4 1 4  G P G E P  
  E.D.C. VERIN  11 9 3 2 4  P E G P G  
  C.D. VELLE  0 9 0 0 9  P P P P P  

 

CADETE DIVISIÓN DE HONRA

Coruxo FC 1 - 1 Pabellón Ourense CF

 

Grupo A Partidos Últimos
   Pts J G E P   
  PABELLON OURENSE C.F.  19 9 5 4 0  G E G G E  
  R.C. CELTA DE VIGO  18 9 5 3 1  P E G G G  
  E.D. VAL MIÑOR NIGRÁN  18 9 6 0 3  G G P P G  
  U.D. SANTA MARIÑA  11 9 3 2 4  P G G P P  
  CORUXO F.C.  5 9 1 2 6  P P P G E  
  CLUB RAPIDO DE BOUZAS  4 9 1 1 7  G P P P P  

 

XUVENIL 1ª PROVINCIAL

Pabellón Ourense CF  "C"    5 - 1  CD La Purísima "B"

 

Grupo B Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

C.D. BARCO  13 5 4 1 0  G E G G G  
  RIBADAVIA ATLÉTICO  10 5 3 1 1  P E G G G  
  PABELLON OURENSE C.F. "C"  9 5 3 0 2  G G P P G  
  C.F. MONFORTE  6 5 2 0 3  P G P G P  
  C.D. RUA  4 5 1 1 3  G P E P P  
  C.D. LA PURISIMA "B"  1 5 0 1 4  P P E P P  

 

XUVENIL LIGA GALEGA

CD Arenteiro 1 - 1  Pabellón CF "B"

 

Grupo SUR -D Partidos Últimos
   Pts J G E P   
  PABELLON OURENSE C.F. "B"  11 6 3 2 1  G E G G E  
  U.D. BARBADAS  10 6 3 1 2  P G G P G  
  C.P. CALASANCIO  9 6 3 0 3  G P P G P  
  C.D. ARENTEIRO  3 6 0 3 3  P E P P E  

 

XUVENIL DIVISIÓN DE HONRA

Pabellón Ourense CF    2 - 0    Real Avilés CF
Fútbol 11 / Resultados e clasificacións do 22 e 23 de maio