jueves. 23.09.2021 |
El tiempo
jueves. 23.09.2021
El tiempo

Fútbol 8 / Resultados e clasificacións do 24 e 25 de abril

WhatsApp Image 2021-04-24 at 19.12.01
WhatsApp Image 2021-04-24 at 19.12.01

 

1ª PROVINCIAL PREBENXAMÍN

EDC Xinzo  5 - 5  Pabellón Promesas CF
Pabellón Ourense CF  21 - 0  CD Arenteiro

 

Equipos Partidos Últimos
     Pts      J     G     E     P   

 

PABELLON OURENSE C.F.  6 2 2 0 0  G G  
  C.P. CALASANCIO  6 3 2 0 1  P G G  
  E.D.C. XINZO  4 3 1 1 1  G P E  
  PABELLON PROMESAS C.F.  4 2 1 1 0  G E  
  E.D.C. BARBADAS  3 2 1 0 1  G P  
  U.D. OURENSE  3 3 1 0 2  P G P  
  C.D. ARENTEIRO  0 3 0 0 3  P P P  

 

 

2ª PROVINCIAL BENXAMÍN

SD Nogueira de Ramuín     0 - 6  Pabellón Promesas CF "B"
 Pabellón EDO "B" 10 - 1  Ribadavia Atlético
ACB Polígono San Ciprián  2 - 8  Pabellón Ourense CF "B"

 

Equipos Partidos Últimos
Grupo A     Pts     J     G     E     P   

 

U.D. OURENSE "B"  9 3 3 0 0  G G G  
  C.D. VELLE  9 3 3 0 0  G G G  
  PABELLON PROMESAS C.F. "B"  3 3 1 0 2  P P G  
  A PEROXA C.F.  3 3 1 0 2  G P P  
  S.D. NOGUEIRA RAMUIN  3 3 1 0 2  P G P  
  C.D.C. SANTA TERESITA "B"  0 3 0 0 3  P P P  

 

Equipos Partidos Últimos
Grupo B     Pts     J     G     E     P   

 

C.D. RUA  9 3 3 0 0  G G G  
  PABELLÓN E.D. OURENSE "B"  9 3 3 0 0  G G G  
  C.P. CALASANCIO "B"  3 3 1 0 2  P G P  
  E.D. TERRAS DE MASIDE  3 3 1 0 2  P P G  
  RIBADAVIA ATLÉTICO  3 3 1 0 2  G P P  
  C.F. MONFORTE  0 3 0 0 3  P P P  

 

Equipos Partidos Últimos
Grupo C     Pts     J     G     E     P   

 

PABELLON OURENSE C.F. "B"  9 3 3 0 0  G G G  
  E.D.C. XINZO "B"  9 3 3 0 0  G G G  
  A.C.D. POLÍGONO SAN CIPRIÁN  6 3 2 0 1  G G P  
  C.D. LA PURISIMA  3 3 1 0 2  P P G  
  A.D. BOSCO "B"  0 3 0 0 3  P P P  
  E.D.C. BARBADAS "B"  0 3 0 0 3  P P P  

 

1ª PROVINCIAL BENXAMÍN

Pabellón Promesas CF  8 - 0  Ourense CF
Descansa   Pabellón ED Ourense
Pabellón Ourense CF  7 - 2  EDC Verín

 

  Partidos Últimos
Grupo A   Pts J G E P   

 

PABELLÓN E.D. OURENSE  6 2 2 0 0  G G  

 

PABELLON PROMESAS C.F.  6 2 2 0 0  G G  
  C.P. CALASANCIO  4 3 1 1 1  E P G  
  OURENSE C.F.  4 3 1 1 1  E G P  
  U.D. OURENSE  3 3 1 0 2  P P G  
  C.D. ARENTEIRO  3 3 1 0 2  P G P  
  A.D. BOSCO  0 2 0 0 2  P P  

 

  Partidos Últimos Sanción
Grupo B  Pts J G E P    Puntos

 

C.D.C. SANTA TERESITA  9 3 3 0 0  G G G  

 

E.D.C. XINZO  6 2 2 0 0  G G  
  E.D.C. BARBADAS  3 2 1 0 1  G P  
  PABELLON OURENSE C.F.  3 2 1 0 1  P G  
  E.D.C. CELANOVA  3 3 1 0 2  P G P  
  E.D.C. VERIN  3 3 1 0 2  G P P  
  C.E.D.C. MACEDA  0 3 0 0 3  P P P   0

 

 

 

2ª PROVINCIAL ALEVÍN

EDC Barbadás "C"  0 - 12  Pabellón EDO CF "B"
Ourense CF "B" 1-2 Pabellón Ourense CF "B"
Pabellón Ourense CF "C"   1 - 4  SD Nogueira de Ramuín

 

  Partidos Últimos
Grupo A   Pts J G E P   

 

PABELLON OURENSE C.F. "B"  9 3 3 0 0  G G G  
  PABELLÓN E.D. OURENSE "B"  6 3 2 0 1  P G G  
  C.D. LA PURISIMA  6 3 2 0 1  G P G  
  OURENSE C.F. "B"  3 3 1 0 2  P G P  
  E.D.C. BARBADAS "C"  3 3 1 0 2  G P P  
  A.D. BOSCO "C"  0 3 0 0 3  P P P  

 

  Partidos Últimos Sanción
Grupo B   Pts J G E P    Puntos

 

C.D. VELLE  6 2 2 0 0  G G  
  S.D. NOGUEIRA RAMUIN  6 3 2 0 1  P G G  
  CENTED ACADEMY  6 3 2 0 1  G P G  
  PABELLON OURENSE C.F. "C"  0 2 0 0 2  P P  
  A PEROXA C.F.  0 2 0 0 2  P P  

 

1ª PROVINCIAL ALEVÍN

Pabellón Promesas CF   9 - 0  Ourense CF
Pabellón EDO   4 - 1 CDC Santa Teresita
Descansa   Pabellón Ourense CF

 

  Partidos Últimos Sanción
Grupo A   Pts J G E P    Puntos

 

PABELLON PROMESAS C.F.  6 2 2 0 0  G G  
  C.D. RUA  6 2 2 0 0  G G  
  OURENSE C.F.  6 3 2 0 1  G G P  
  C.P. CALASANCIO  0 3 0 0 3  P P P  
  C.F. MONFORTE  0 2 0 0 2  P P   0

 

  Partidos Últimos Sanción
Grupo B   Pts J G E P    Puntos

 

U.D. OURENSE  7 3 2 1 0  E G G  
  PABELLON OURENSE C.F.  6 2 2 0 0  G G  
  PABELLÓN E.D. OURENSE  4 2 1 1 0  E G  
  A.D. BOSCO  0 2 0 0 2  P P  
  C.D.C. SANTA TERESITA  0 3 0 0 3  P P P   0
Fútbol 8 / Resultados e clasificacións do 24 e 25 de abril