martes. 11.05.2021 |
El tiempo
martes. 11.05.2021
El tiempo

Fútbol 8 / Resultados e clasificacións do 17 e 18 de abril

Prebenxamín Promesas - EDC Barbadás
Prebenxamín Promesas - EDC Barbadás

PREBENXAMÍN FÚTBOL SALA 

Pabellón Ourense CF     3 - 1          ED Secundino Basalo "B"

 

 

  Partidos Últimos
GRUPO A  Pts J G E P   
  C.D.C. SANTA TERESITA  6 2 2 0 0  G G  
  PABELLON OURENSE C.F.  3 2 1 0 1  P G  
  E.D.C. CELANOVA  3 2 1 0 1  G P  
  E.D. SECUNDINO BASALO "B"  0 2 0 0 2  P P  

 

1ª PROVINCIAL PREBENXAMÍN

Pabellón Promesas   6 - 4   EDC Barbadás
Pabellón CF   Descansa

 

 

  Partidos Últimos Sanción
   Pts J G E P    Puntos

 

PABELLON OURENSE C.F.  3 1 1 0 0  G  
  E.D.C. BARBADAS  3 2 1 0 1  G P  
  E.D.C. XINZO  3 2 1 0 1  G P  
  PABELLON PROMESAS C.F.  3 1 1 0 0  G  
  C.P. CALASANCIO  3 2 1 0 1  P G  
  U.D. OURENSE  3 2 1 0 1  P G  
  C.D. ARENTEIRO  0 2 0 0 2  P P  

 

2ª PROVINCIAL BENXAMÍN

UD Ourense "B"  4-1 Pabellón Promesas "B"
 Pabellón EDO "B"  5-2 ED Terras de Maside 
AD Bosco "B"  3-6 Pabellón Ourense CF "B"

 

 

  Partidos Últimos Sanción
Grupo  A  Pts J G E P    Puntos

 

U.D. OURENSE "B"  6 2 2 0 0  G G  
  C.D. VELLE  6 2 2 0 0  G G  
  A PEROXA C.F.  3 2 1 0 1  G P  
  S.D. NOGUEIRA RAMUIN  3 2 1 0 1  P G  
  C.D.C. SANTA TERESITA "B"  0 2 0 0 2  P P  
  PABELLON PROMESAS C.F. "B"  0 2 0 0 2  P P  

 

  Partidos Últimos Sanción
Grupo B   Pts J G E P    Puntos

 

C.D. RUA  6 2 2 0 0  G G  
  PABELLÓN E.D. OURENSE "B"  6 2 2 0 0  G G  
  C.P. CALASANCIO "B"  3 2 1 0 1  P G  
  RIBADAVIA ATLÉTICO  3 2 1 0 1  G P  
  E.D. TERRAS DE MASIDE  0 2 0 0 2  P P  
  C.F. MONFORTE  0 2 0 0 2  P P   0

 

 

  Partidos Últimos Sanción
Grupo C  Pts J G E P    Puntos

 

E.D.C. XINZO "B"  6 2 2 0 0  G G  
  PABELLON OURENSE C.F. "B"  6 2 2 0 0  G G  
  A.C.D. POLÍGONO SAN CIPRIÁN  6 2 2 0 0  G G  
  A.D. BOSCO "B"  0 2 0 0 2  P P  
  C.D. LA PURISIMA  0 2 0 0 2  P P  
  E.D.C. BARBADAS "B"  0 2 0 0 2  P P  

 

 

1ª PROVINCIAL BENXAMÍN

Pabellón Promesas CF   Descansa
AD Bosco  1-7 Pabellón ED Ourense
Descansa    Pabellón Ourense CF

 

 

  Partidos Últimos Sanción
Grupo A  Pts J G E P    Puntos

 

PABELLÓN E.D. OURENSE 6 2 2 0 0  G G  

 

OURENSE C.F.  4 2 1 1 0  E G  
  PABELLON PROMESAS C.F.  3 1 1 0 0  G  
  C.D. ARENTEIRO  3 2 1 0 1  P G  
  C.P. CALASANCIO  1 2 0 1 1  E P  
  U.D. OURENSE  0 2 0 0 2  P P  
  A.D. BOSCO  0 1 0 0 1  P   0

 

  Partidos Últimos Sanción
Grupo  B   Pts J G E P    Puntos

 

C.D.C. SANTA TERESITA  6 2 2 0 0  G G  

 

E.D.C. XINZO  3 1 1 0 0  G  
  E.D.C. BARBADAS  3 2 1 0 1  G P  
  E.D.C. CELANOVA  3 2 1 0 1  P G  
  E.D.C. VERIN  3 2 1 0 1  G P  
  PABELLON OURENSE C.F.  0 1 0 0 1  P  
  C.E.D.C. MACEDA  0 2 0 0 2  P P  

 

2ª PROVINCIAL ALEVÍN

Pabellón EDO CF "B" 11-0 AD Bosco "C"
CD La Purísima 1-2 Pabellón Ourense CF "B"
Pabellón Ourense CF "C"   Descansa

 

  Partidos Últimos Sanción
Grupo A   Pts J G E P    Puntos

 

PABELLON OURENSE C.F. "B"  6 2 2 0 0  G G  
  OURENSE C.F. "B"  3 2 1 0 1  P G  
  PABELLÓN E.D. OURENSE "B"  3 2 1 0 1  P G  
  C.D. LA PURISIMA  3 2 1 0 1  G P  
  E.D.C. BARBADAS "C"  3 2 1 0 1  G P  
  A.D. BOSCO "C"  0 2 0 0 2  P P  

 

 

  Partidos Últimos Sanción
Grupo B   Pts J G E P    Puntos

 

C.D. VELLE  6 2 2 0 0  G G  
  S.D. NOGUEIRA RAMUIN  3 2 1 0 1  P G  
  CENTED ACADEMY  3 2 1 0 1  G P  
  PABELLON OURENSE C.F. "C"  0 1 0 0 1  P  
  A PEROXA C.F.  0 1 0 0 1  P   0

 

1ª PROVINCIAL ALEVÍN

Descansa   Pabellón Promesas CF
Pabellón EDO    Descansa
AD Bosco 1-2 Pabellón Ourense CF

 

 

  Partidos Últimos Sanción
Grupo A  Pts J G E P    Puntos

 

OURENSE C.F.  6 2 2 0 0  G G  
  C.D. RUA  3 1 1 0 0  G  
  PABELLON PROMESAS C.F.  3 1 1 0 0  G  
  C.P. CALASANCIO  0 2 0 0 2  P P  
  C.F. MONFORTE  0 2 0 0 2  P P  

 

  Partidos Últimos Sanción
Grupo B  Pts J G E P    Puntos

 

PABELLON OURENSE C.F.  6 2 2 0 0  G G  
  U.D. OURENSE  4 2 1 1 0  E G  
  PABELLÓN E.D. OURENSE  1 1 0 1 0  E  
  A.D. BOSCO  0 1 0 0 1  P  
  C.D.C. SANTA TERESITA  0 2 0 0 2  P P   0

 

AlevínEDO_B-Bosco_C_1

Fútbol 8 / Resultados e clasificacións do 17 e 18 de abril