jueves. 23.09.2021 |
El tiempo
jueves. 23.09.2021
El tiempo

Fútbol 8 / Resultados e clasificacións do 1 e 2 de maio

1ª PROVINCIAL PREBENXAMÍN

CP Calasancio    1 - 7     Pabellón Ourense CF 
Pabellón Promesas CF    3 - 3    UD Ourense

 

  Partidos Últimos
  Pts J G E P   

 

PABELLON OURENSE C.F.  9 3 3 0 0  G G G  
  E.D.C. XINZO  7 4 2 1 1  G P E G  
  C.P. CALASANCIO  6 4 2 0 2  P G G P  
  PABELLON PROMESAS C.F.  5 3 1 2 0  G E E  
  U.D. OURENSE  4 4 1 1 2  P G P E  
  E.D.C. BARBADAS  3 3 1 0 2  G P P  
  C.D. ARENTEIRO  0 3 0 0 3  P P P  

 

 

2ª PROVINCIAL BENXAMÍN

Pabellón Promesas CF "B"     9 - 0  A Peroxa CF
 CD Rúa  9 - 2  Pabellón EDO "B"
Pabellón Ourense CF "B" 9 - 2   EDC Barbadás "B"

 

Grupo A Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

U.D. OURENSE "B"  12 4 4 0 0  G G G G  
  C.D. VELLE  12 4 4 0 0  G G G G  
  PABELLON PROMESAS C.F. "B"  6 4 2 0 2  P P G G  
  A PEROXA C.F.  3 4 1 0 3  G P P P  
  S.D. NOGUEIRA RAMUIN  3 4 1 0 3  P G P P  
  C.D.C. SANTA TERESITA "B"  0 4 0 0 4  P P P P  

 

Grupo B Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

C.D. RUA  12 4 4 0 0  G G G G  
  PABELLÓN E.D. OURENSE "B"  9 4 3 0 1  G G G P  
  E.D. TERRAS DE MASIDE  6 4 2 0 2  P P G G  
  C.P. CALASANCIO "B"  3 4 1 0 3  P G P P  
  C.F. MONFORTE  3 4 1 0 3  P P P G  
  RIBADAVIA ATLÉTICO  3 4 1 0 3  G P P P  

 

Grupo C Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

PABELLON OURENSE C.F. "B"  12 4 4 0 0  G G G G  
  E.D.C. XINZO "B"  9 4 3 0 1  G G G P  
  A.C.D. POLÍGONO SAN CIPRIÁN  9 4 3 0 1  G G P G  
  C.D. LA PURISIMA  3 4 1 0 3  P P G P  
  E.D.C. BARBADAS "B"  3 4 1 0 3  P P P G  
  A.D. BOSCO "B"  0 4 0 0 4  P P P P  

 

1ª PROVINCIAL BENXAMÍN

CD Arenteiro 2 - 5  Pabellón Promesas CF
Pabellón ED Ourense 4 - 1 CP Calsancio
CEDC Maceda  0 - 10 Pabellón Ourense CF

 

Grupo A Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

PABELLON PROMESAS C.F.  9 3 3 0 0  G G G  

 

PABELLÓN E.D. OURENSE  9 3 3 0 0  G G G  
  C.P. CALASANCIO  4 4 1 1 2  E P G P  
  OURENSE C.F.  4 3 1 1 1  E G P  
  U.D. OURENSE  3 4 1 0 3  P P G P  
  A.D. BOSCO  3 3 1 0 2  P P G  
  C.D. ARENTEIRO  3 4 1 0 3  P G P P  

 

Grupo B Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

C.D.C. SANTA TERESITA 10 4 3 1 0  G G G E  

 

E.D.C. XINZO  7 3 2 1 0  G G E  
  PABELLON OURENSE C.F.  6 3 2 0 1  P G G  
  E.D.C. CELANOVA  6 4 2 0 2  P G P G  
  E.D.C. BARBADAS  3 3 1 0 2  G P P  
  E.D.C. VERIN  3 3 1 0 2  G P P  
  C.E.D.C. MACEDA  0 4 0 0 4  P P P P  

 

 

 

2ª PROVINCIAL ALEVÍN

Ourense CF "B" 1 - 7 Pabellón EDO CF "B"
Pabellón Ourense CF "B" 4 - 0 AD Bosco "C"
A Peroxa CF 6 - 4 Pabellón Ourense CF "C" 

 

Grupo A Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

PABELLON OURENSE C.F. "B"  12 4 4 0 0  G G G G  
  PABELLÓN E.D. OURENSE "B"  9 4 3 0 1  P G G G  
  C.D. LA PURISIMA  9 4 3 0 1  G P G G  
  OURENSE C.F. "B"  3 4 1 0 3  P G P P  
  E.D.C. BARBADAS "C"  3 4 1 0 3  G P P P  
  A.D. BOSCO "C"  0 4 0 0 4  P P P P  

 

Grupo B Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

C.D. VELLE  9 3 3 0 0  G G G  
  S.D. NOGUEIRA RAMUIN  6 3 2 0 1  P G G  
  CENTED ACADEMY  6 4 2 0 2  G P G P  
  A PEROXA C.F.  3 3 1 0 2  P P G  
  PABELLON OURENSE C.F. "C"  0 3 0 0 3  P P P  

 

1ª PROVINCIAL ALEVÍN

 CD Rúa 1 - 1 Pabellón Promesas CF
Pabellón Ourense  CF 7 - 0 UD Ourense
AD Bosco 0 - 4 Pabellón EDO

 

Grupo A Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

PABELLON PROMESAS C.F.  7 3 2 1 0  G G E  
  C.D. RUA  7 3 2 1 0  G G E  
  OURENSE C.F.  6 3 2 0 1  G G P  
  C.P. CALASANCIO  1 4 0 1 3  P P P E  
  C.F. MONFORTE  1 3 0 1 2  P P E  

 

 

Grupo B Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

PABELLON OURENSE C.F.  9 3 3 0 0  G G G  
  PABELLÓN E.D. OURENSE  7 3 2 1 0  E G G  
  U.D. OURENSE  7 4 2 1 1  E G G P  
  A.D. BOSCO  0 3 0 0 3  P P P  
  C.D.C. SANTA TERESITA  0 3 0 0 3  P P P  

 

 

Fútbol 8 / Resultados e clasificacións do 1 e 2 de maio