martes. 22.06.2021 |
El tiempo
martes. 22.06.2021
El tiempo

Fútbol 8 / Resultados e clasificacións do mércores 2 de Xuño

prebenjamín promesas - Xinzo_1
prebenjamín promesas - Xinzo_1

1ª PROVINCIAL PREBENXAMÍN

CD Arenteiro  2 - 14 Pabellón Ourense CF
Pabellón Promesas CF  9 - 3  EDC Xinzo

 

Grupo Ourense Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

PABELLON OURENSE C.F.  24 8 8 0 0  G G G G G  
  PABELLON PROMESAS C.F.  17 8 5 2 1  P G G G G  
  C.P. CALASANCIO  15 9 5 0 4  G P G P G  
  E.D.C. XINZO  14 9 4 2 3  E P G G P  
  U.D. OURENSE  9 9 2 3 4  G E P E P  
  E.D.C. BARBADAS  6 8 2 0 6  P P G P P  
  C.D. ARENTEIRO  1 9 0 1 8  P P P E P  

 

 

 

2ª PROVINCIAL BENXAMÍN

 Pabellón Promesas CF "B"  6 - 1  SD Nogueira de Ramuín  
Ribadavia Atlético  3 - 6  Pabellón EDO "B"
Pabellón Ourense CF "B"  7 - 3   ACD Polígono

 

Grupo A Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

U.D. OURENSE "B"  21 8 7 0 1  G G G P G  
  C.D. VELLE  21 8 7 0 1  G P G G G  
  PABELLON PROMESAS C.F. "B"  15 8 5 0 3  G G P G G  
  S.D. NOGUEIRA RAMUIN  7 8 2 1 5  P G P E P  
  C.D.C. SANTA TERESITA "B"  4 8 1 1 6  P P G E P  
  A PEROXA C.F.  3 8 1 0 7  P P P P P  

 

Grupo B Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

C.D. RUA  18 6 6 0 0  G G G G G  
  PABELLÓN E.D. OURENSE "B"  15 7 5 0 2  G P G G P  
  E.D. TERRAS DE MASIDE  12 7 4 0 3  G G G P G  
  RIBADAVIA ATLÉTICO  6 7 2 0 5  P P P P G  
  C.F. MONFORTE  6 6 2 0 4  P P G P G  
  C.P. CALASANCIO "B"  3 7 1 0 6  P P P P P  

 

Grupo C Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

PABELLON OURENSE C.F. "B"  24 8 8 0 0  G G G G G  
  E.D.C. XINZO "B"  21 8 7 0 1  P G G G G  
  A.C.D. POLÍGONO SAN CIPRIÁN  9 8 3 0 5  G P P P P  
  E.D.C. BARBADAS "B"  7 8 2 1 5  G P P G E  
  A.D. BOSCO "B"  6 8 2 0 6  P G G P P  
  C.D. LA PURISIMA  4 8 1 1 6  P P P P E  

 

1ª PROVINCIAL BENXAMÍN

Ourense CF 1 - 5 Pabellón Promesas CF
Pabellón ED Ourense   Descansa
    Descansa

 

Grupo A Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

PABELLÓN E.D. OURENSE  24 8 8 0 0  G G G G G  

 

PABELLON PROMESAS C.F.  19 8 6 1 1  G P G E G  
  C.P. CALASANCIO  13 8 4 1 3  P G P G G  
  U.D. OURENSE  10 9 3 1 5  P P E G G  
  OURENSE C.F.  7 9 2 1 6  P P P P P  
  A.D. BOSCO  6 7 2 0 5  G P G P P  
  C.D. ARENTEIRO  6 9 2 0 7  P G P P P  

 

GRUPO B Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

C.D.C. SANTA TERESITA  22 9 7 1 1  G G P G G  

 

PABELLON OURENSE C.F.  21 8 7 0 1  G G G G G  
  E.D.C. XINZO  19 8 6 1 1  P G G G G  
  E.D.C. VERIN  9 9 3 0 6  P P G P P  
  E.D.C. BARBADAS  9 8 3 0 5  P P G G P  
  E.D.C. CELANOVA  9 9 3 0 6  P P P G P  
  C.E.D.C. MACEDA  0 9 0 0 9  P P P P P  

 

 

Fútbol 8 / Resultados e clasificacións do mércores 2 de Xuño