martes. 22.06.2021 |
El tiempo
martes. 22.06.2021
El tiempo

Fútbol 11 / Resultados e clasificacións do 19 e 20 de xuño

InfantilA
InfantilA

1ª  INFANTIL PROVINCIAL

Pabellón CF EDO "B"    FIN TEMPORADA

 

 

 

TORNEO CLAUSURA INFANTIL LIGA GALEGA

Salgueiriños  CF  1 - 1  Pabellón Promesas CF
Atlético Cuntis 2 - 2  Pabellón EDO

 

GRUPO SUR - A Partidos Últimos
   Pts J G E P   
  COLEGIO HOGAR S.R.  9 3 3 0 0  G G G  
  PABELLÓN E.D. OURENSE  4 3 1 1 1  P G E  
  ATLETICO CUNTIS  4 3 1 1 1  G P E  
  PONTEVEDRA C.F.  0 3 0 0 3  P P P  
GRUPO SUR - C Partidos Últimos
   Pts J G E P   
  E.D. AROUSA S.D.  7 3 2 1 0  G E G  
  SALGUEIRIÑOS C.F.  5 3 1 2 0  G E E  
  PABELLON PROMESAS C.F.  4 3 1 1 1  P G E  
  U.D. ATIOS  0 3 0 0 3  P P P  

 

CADETE 1ª PROVINCIAL

Pabellón Promesas CF

 0 - 3  

EDC Barbadás
AD Bosco 1 - 0 CD Rúa

 

Equipos que pasan a la final

EDC Barbadás vs AD Bosco

 

 

TORNEO CLAUSURA LIGA GALLEGA CADETE

Pabellón Ourense CF "B"   2 - 3  ED Val minoría "B"

 

GRUPO SUR - A Partidos Últimos
   Pts J G E P   
  E.D. VAL MIÑOR "B"  9 3 3 0 0  G G G  
  E.D. AROUSA S.D.  6 3 2 0 1  G P G  
  PABELLON OURENSE C.F. "B"  1 3 0 1 2  P E P  
  PORTONOVO S.D.  1 3 0 1 2  P E P  

 

 

CADETE DIVISIÓN DE HONRA

CD Conxo de Santiago  2 - 2  Pabellón Ourense CF

 

GRUPO A1 Partidos Últimos
   Pts J G E P   
  C.D. LUGO  7 3 2 0 1  P G G  
  PABELLON OURENSE C.F.  6 3 1 1 1  G P E  
  C.D. CONXO SANTIAGO  6 3 1 1 1  G P E  
  URAL ESPAÑOL C.F.  4 3 1 0 2  P G P  

 

XUVENIL 1ª PROVINCIAL

 Pabellón Ourense CF "C"    0 - 2   CD Barco

 

Grupo B Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

C.D. BARCO  25 9 8 1 0  G G G G G  
  PABELLON OURENSE C.F. "C"  18 9 6 0 3  G G G G P  
  RIBADAVIA ATLÉTICO  13 9 4 1 4  G G P P P  
  C.F. MONFORTE  9 9 3 0 6  P P P P G  
  C.D. RUA  7 9 2 1 6  P P P G P  
  C.D. LA PURISIMA "B"  7 9 2 1 6  P P G P G  

 

XUVENIL LIGA GALEGA

Gondomar FB 1 - 3  Pabellón Ourense CF "B"

 

GRUPO SUR - A2 Partidos Últimos
   Pts J G E P   
  PABELLON OURENSE C.F. "B"  8 3 2 0 1  P G G  
  C.D. LEREZ  7 3 2 0 1  G P G  
  GONDOMAR F.B.  6 3 1 1 1  E G P  
  C.P. ALERTANAVIA  2 3 0 1 2  E P P  

 

XUVENIL DIVISIÓN DE HONRA

Real Oviedo    1 - 1    Pabellón Ourense CF
Fútbol 11 / Resultados e clasificacións do 19 e 20 de xuño