martes. 11.05.2021 |
El tiempo
martes. 11.05.2021
El tiempo

Fútbol 8 / Resultados e clasificacións do 10 e 11 de abril

WhatsApp Image 2021-04-11 at 12.57.45
WhatsApp Image 2021-04-11 at 12.57.45

1ª PROVINCIAL PREBENXAMÍN

Pabellón Promesas   Descansa
Pabellón CF 3 - 15 UD Ourense
Equipos Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

PABELLON OURENSE C.F.  3 1 1 0 0  G  
  E.D.C. BARBADAS  3 1 1 0 0  G  
  E.D.C. XINZO  3 1 1 0 0  G  
  PABELLON PROMESAS C.F.  0 0 0 0 0   
  C.D. ARENTEIRO  0 1 0 0 1  P  
  C.P. CALASANCIO  0 1 0 0 1  P  
  U.D. OURENSE  0 1 0 0 1

 P  

 

2ª PROVINCIAL BENXAMÍN

Pabellón CF "B" 5 - 3 CD La Purísima
Pabellón Promesas "B" 1 - 2 CD Velle
CP Calasancio 3 - 6 Pabellón EDO "B"
Equipos Partidos Últimos
GRUPO A  Pts J G E P   

 

U.D. OURENSE "B"  3 1 1 0 0  G  
  A PEROXA C.F.  3 1 1 0 0  G  
  C.D. VELLE  3 1 1 0 0  G  
  PABELLON PROMESAS C.F. "B"  0 1 0 0 1  P  
  C.D.C. SANTA TERESITA "B"  0 1 0 0 1  P  
  S.D. NOGUEIRA RAMUIN  0 1 0 0 1  P  

 

Equipos Partidos Últimos
GRUPO  B  Pts J G E P   

 

RIBADAVIA ATLÉTICO 3 1 1 0 0  G  
  C.D. RUA  3 1 1 0 0  G  
  PABELLÓN E.D. OURENSE "B"  3 1 1 0 0  G  
  C.P. CALASANCIO "B"  0 1 0 0 1  P  
  C.F. MONFORTE  0 1 0 0 1  P  
  E.D. TERRAS DE MASIDE  0 1 0 0 1  P  

 

Equipos Partidos Últimos Sanción
GRUPO C   Pts J G E P    Puntos

 

E.D.C. XINZO "B"  3 1 1 0 0  G  
  PABELLON OURENSE C.F. "B"  3 1 1 0 0  G  
  A.C.D. POLÍGONO SAN CIPRIÁN  3 1 1 0 0  G  
  A.D. BOSCO "B"  0 1 0 0 1  P  
  C.D. LA PURISIMA  0 1 0 0 1  P  
  E.D.C. BARBADAS "B"  0 1 0 0 1  P  

 

1ª PROVINCIAL BENXAMÍN

Pabellón EDO 6 - 2 CD Arenteiro
UD Ourense 3 - 5 Pabellón Promesas
Santa Teresita 8 - 5 Pabellón CF
Equipos Partidos Últimos
GRUPO A  Pts J G E P   

 

PABELLÓN E.D. OURENSE  3 1 1 0 0  G  

 

PABELLON PROMESAS C.F.  3 1 1 0 0  G  
  C.P. CALASANCIO  1 1 0 1 0  E  
  OURENSE C.F.  1 1 0 1 0  E  
  A.D. BOSCO  0 0 0 0 0   
  U.D. OURENSE  0 1 0 0 1  P  
  C.D. ARENTEIRO  0 1 0 0 1  P  

 

Equipos Partidos Últimos
GRUPO B   Pts J G E P   

 

E.D.C. BARBADAS  3 1 1 0 0  G  

 

C.D.C. SANTA TERESITA  3 1 1 0 0  G  
  E.D.C. VERIN  3 1 1 0 0  G  
  E.D.C. XINZO  0 0 0 0 0   
  PABELLON OURENSE C.F.  0 1 0 0 1  P  
  E.D.C. CELANOVA  0 1 0 0 1  P  
  C.E.D.C. MACEDA  0 1 0 0 1  P  

 

2ª PROVINCIAL ALEVÍN

Pabellón CF "B" 1 - 0 Pabellón EDO "B"
Cented Academy 3 - 1 Pabellón CF "C"

 

Equipos Partidos Últimos
GRUPO A   Pts J G E P   

 

C.D. LA PURISIMA  3 1 1 0 0  G  
  E.D.C. BARBADAS "C"  3 1 1 0 0  G  
  PABELLON OURENSE C.F. "B"  3 1 1 0 0  G  
  A.D. BOSCO "C"  0 1 0 0 1  P  
  PABELLÓN E.D. OURENSE "B"  0 1 0 0 1  P  
  OURENSE C.F. "B"  0 1 0 0 1  P  
Equipos Partidos Últimos
GRUPO B   Pts J G E P   

 

C.D. VELLE  3 1 1 0 0  G  
  CENTED ACADEMY  3 1 1 0 0  G  
  A PEROXA C.F.  0 0 0 0 0   
  PABELLON OURENSE C.F. "C"  0 1 0 0 1  P  
  S.D. NOGUEIRA RAMUIN  0 1 0 0 1  P  

 

1ª PROVINCIAL ALEVÍN

CP Calasancio 1 - 6 Pabellón Promesas
Pabellón Ourense CF 9 - 0 Santa Teresita
UD Ourense 4 - 4 Pabellón EDO 

 

Equipos

Partidos Últimos
GRUPO A  Pts J G E P   

 

OURENSE C.F.  3 1 1 0 0  G  
  PABELLON PROMESAS C.F.  3 1 1 0 0  G  
  C.D. RUA  0 0 0 0 0   
  C.P. CALASANCIO  0 1 0 0 1  P  
  C.F. MONFORTE  0 1 0 0 1  P  

 

Equipos Partidos Últimos
GRUPO B   Pts J G E P   

 

PABELLON OURENSE C.F.  3 1 1 0 0  G  
  PABELLÓN E.D. OURENSE  1 1 0 1 0  E  
  U.D. OURENSE  1 1 0 1 0  E  
  A.D. BOSCO  0 0 0 0 0   
  C.D.C. SANTA TERESITA  0 1 0 0 1  P  

WhatsApp Image 2021-04-11 at 13.20.43

Fútbol 8 / Resultados e clasificacións do 10 e 11 de abril