martes. 11.05.2021 |
El tiempo
martes. 11.05.2021
El tiempo

Fútbol 11 / Resultados e clasificacións do 24 e 25 de abril

Cadete B
Cadete B

1ª  INFANTIL PROVINCIAL

Pabellón CF EDO "B"     3 - 10    EDC Barbadás

 

Grupo C Partidos Últimos Sanción
   Pts J G E P    Puntos

 

E.D.C. XINZO  9 3 3 0 0  G G G  
  E.D.C. BARBADAS  9 3 3 0 0  G G G  
  C.D.C. SANTA TERESITA  6 3 2 0 1  G P G  
  C.E.D.C. MACEDA  3 3 1 0 2  P G P  
  E.D.C. CELANOVA  0 3 0 0 3  P P P  
  PABELLÓN E.D. OURENSE "B"  0 3 0 0 3  P P P   0

 

INFANTIL LIGA GALEGA 

Pabellón EDO       0 - 2       Pabellón Ourense CF
Pabellón Promesas CF     3 - 1     Ourense CF
     

 

Grupo SUR - A Partidos Últimos Sanción
   Pts J G E P    Puntos
  U.D. OURENSE  13 6 4 1 1  G P E G G  
  PABELLON OURENSE C.F.  12 6 4 0 2  P G G G G  
  PABELLÓN E.D. OURENSE  10 6 3 1 2  G P E G P  
  E.D.C. VERIN  9 6 3 0 3  G G G P P  
  PABELLON PROMESAS C.F.  9 6 3 0 3  P G P P G  
  OURENSE C.F.  0 6 0 0 6  P P P P P  

 

CADETE 1ª PROVINCIAL 

 
Pabellón Promesas CF   2 - 0    Ourense CF "B"
CD Arenteiro  2 - 2 Pabellón EDO

 

Grupo A Partidos Últimos Sanción
   Pts J G E P    Puntos

 

PABELLON PROMESAS C.F.  9 3 3 0 0  G G G  
  C.D. LA PURISIMA  6 3 2 0 1  G P G  
  U.D. OURENSE "B"  4 3 1 1 1  E G P  
  OURENSE C.F. "B"  4 3 1 1 1  E G P  
  A.D. BOSCO "B"  3 3 1 0 2  P P G  
  A PEROXA C.F. -EDC Coles-  0 3 0 0 3  P P P   0

 

Grupo B

Partidos Últimos Sanción
   Pts J G E P    Puntos

 

A.D. BOSCO  9 3 3 0 0  G G G  
  RIBADAVIA ATLÉTICO  6 3 2 0 1  G P G  
  PABELLÓN E.D. OURENSE  4 3 1 1 1  G P E  
  C.D. ARENTEIRO  4 3 1 1 1  P G E  
  E.D.C. BARBADAS "B"  3 3 1 0 2  P G P  
  C.D. LA PURISIMA "B"  0 3 0 0 3  P P P   0

 

CADETE LIGA GALLEGA

Pabellón Ourense CF "B"    2 - 0    CP Calasancio

 

Grupo A Partidos Últimos Sanción
   Pts J G E P    Puntos
  U.D. OURENSE  13 6 4 1 1  P G G E G  
  OURENSE C.F.  12 6 3 3 0  G G E G E  
  PABELLON OURENSE C.F. "B"  11 6 3 2 1  G G E E G  
  C.P. CALASANCIO  9 6 3 0 3  G P P G P  
  E.D.C. VERIN  5 6 1 2 3  P P G P E  
  C.D. VELLE  0 6 0 0 6  P P P P P  

 

CADETE DIVISIÓN DE HONRA

RC Celta de Vigo     1 - 1    Pabellón Ourense CF

 

Grupo A Partidos Últimos Sanción
  Pts J G E P    Puntos
  E.D. VAL MIÑOR NIGRÁN  15 6 5 0 1  P G G G G  
  PABELLON OURENSE C.F.  12 6 3 3 0  G E G G E  
  R.C. CELTA DE VIGO  9 6 2 3 1  G E G P E  
  U.D. SANTA MARIÑA  8 6 2 2 2  G E P P G  
  CLUB RAPIDO DE BOUZAS  4 6 1 1 4  P E P G P  
  CORUXO F.C.  1 6 0 1 5  P P P P P  

 

XUVENIL 1ª PROVINCIAL

Ribadavia Atlético     2-1    Pabellón Ourense CF "C"

 

Grupo B Partidos Últimos Sanción
  Pts J G E P    Puntos

 

C.D. BARCO  7 3 2 1 0  G E G  
  PABELLON OURENSE C.F. "C"  6 3 2 0 1  G G P  
  C.D. RUA  4 3 1 1 1  G P E  
  RIBADAVIA ATLÉTICO  4 3 1 1 1  P E G  
  C.F. MONFORTE  3 3 1 0 2  P G P  
  C.D. LA PURISIMA "B"  1 3 0 1 2  P P E  

 

XUVENIL LIGA GALEGA

Pabellón CF "B" 1-1 CD Arenteiro

 

Grupo SUR - D Partidos Últimos Sanción
   Pts J G E P    Puntos
  C.P. CALASANCIO  6 2 2 0 0  G G  
  PABELLON OURENSE C.F. "B"  4 3 1 1 1  P G E  
  C.D. ARENTEIRO  2 3 0 2 1  E P E  
  U.D. BARBADAS  1 2 0 1 1  E P  

 

XUVENIL DIVISIÓN DE HONRA

CD Arenal     1 - 0    Pabellón Ourense CF

 

Fútbol 11 / Resultados e clasificacións do 24 e 25 de abril