sábado. 16.10.2021 |
El tiempo
sábado. 16.10.2021
El tiempo

Fútbol 11 / Resultados e clasificacións do 17 e 18 de abril

Infantil EDO _A__3
Infantil EDO _A__3

1ª  INFANTIL PROVINCIAL

CEDC Macedas     7-3    Pabellón CF EDO "B"

 

Grupo C Partidos Últimos Sanción
   Pts J G E P    Puntos

 

E.D.C. XINZO  6 2 2 0 0  G G  
  E.D.C. BARBADAS  6 2 2 0 0  G G  
  C.D.C. SANTA TERESITA  3 2 1 0 1  G P  
  C.E.D.C. MACEDA  3 2 1 0 1  P G  
  E.D.C. CELANOVA  0 2 0 0 2  P P  
  PABELLÓN E.D. OURENSE "B"  0 2 0 0 2  P P  

 

INFANTIL LIGA GALEGA 

Pabellón EDO       2-1    EDC Verín
Pabellón Promesas CF     1-4 Pabellón Ourense CF
     

 

Grupo Sur - A Partidos Últimos Sanción
   Pts J G E P    Puntos
  U.D. OURENSE  10 5 3 1 1  G G P E G  
  PABELLÓN E.D. OURENSE  10 5 3 1 1  G G P E G  
  PABELLON OURENSE C.F.  9 5 3 0 2  P P G G G  
  E.D.C. VERIN  9 5 3 0 2  P G G G P  
  PABELLON PROMESAS C.F.  6 5 2 0 3  G P G P P  
  OURENSE C.F.  0 5 0 0 5  P P P P P  

 

CADETE 1ª PROVINCIAL 

 
CD La Purísima     1-4    Pabellón Promesas CF
Pabellón EDO    1-4 AD Bosco 

 

Grupo A Partidos Últimos Sanción
   Pts J G E P    Puntos

 

PABELLON PROMESAS C.F.  6 2 2 0 0  G G  
  U.D. OURENSE "B"  4 2 1 1 0  E G  
  OURENSE C.F. "B"  4 2 1 1 0  E G  
  C.D. LA PURISIMA  3 2 1 0 1  G P  
  A.D. BOSCO "B"  0 2 0 0 2  P P  
  A PEROXA C.F. -EDC Coles-  0 2 0 0 2  P P  

 

Grupo B Partidos Últimos Sanción
   Pts J G E P    Puntos

 

A.D. BOSCO  6 2 2 0 0  G G  
  PABELLÓN E.D. OURENSE  3 2 1 0 1  G P  
  C.D. ARENTEIRO  3 2 1 0 1  P G  
  E.D.C. BARBADAS "B"  3 2 1 0 1  P G  
  RIBADAVIA ATLÉTICO  3 2 1 0 1  G P  
  C.D. LA PURISIMA "B"  0 2 0 0 2  P P  

 

CADETE LIGA GALLEGA

Pabellón Ourense CF "B"    1-1     UD Ourense

 

Grupo A Partidos Últimos Sanción
   Pts J G E P    Puntos
  OURENSE C.F.  11 5 3 2 0  E G G E G  
  U.D. OURENSE  10 5 3 1 1  G P G G E  
  C.P. CALASANCIO  9 5 3 0 2  G G P P G  
  PABELLON OURENSE C.F. "B"  8 5 2 2 1  P G G E E  
  E.D.C. VERIN  4 5 1 1 3  E P P G P  
  C.D. VELLE  0 5 0 0 5  P P P P P  

 

CADETE DIVISIÓN DE HONRA

UD Santa Mariña    1-2    Pabellón Ourense CF

 

Grupo A Partidos Últimos Sanción
   Pts J G E P    Puntos
  E.D. VAL MIÑOR NIGRÁN  12 5 4 0 1  G P G G G  
  PABELLON OURENSE C.F.  11 5 3 2 0  E G E G G  
  R.C. CELTA DE VIGO  8 5 2 2 1  E G E G P  
  U.D. SANTA MARIÑA  5 5 1 2 2  E G E P P  
  CLUB RAPIDO DE BOUZAS  4 5 1 1 3  P P E P G  
  CORUXO F.C.  1 5 0 1 4  E P P P P  

 

XUVENIL 1ª PROVINCIAL

Pabellón Ourense CF "C"    2-1    CD Rúa

 

Grupo B Partidos Últimos Sanción
   Pts J G E P    Puntos

 

PABELLON OURENSE C.F. "C"  6 2 2 0 0  G G  
  C.D. BARCO  4 2 1 1 0  G E  
  C.F. MONFORTE  3 2 1 0 1  P G  
  C.D. RUA  3 2 1 0 1  G P  
  RIBADAVIA ATLÉTICO  1 2 0 1 1  P E  
  C.D. LA PURISIMA "B"  0 2 0 0 2  P P  

 

XUVENIL LIGA GALEGA

Pabellón CF "B" 1-1 CD Arenteiro

 

Grupo SUR - D Partidos Últimos Sanción
   Pts J G E P    Puntos
  C.P. CALASANCIO  6 2 2 0 0  G G  
  PABELLON OURENSE C.F. "B"  4 3 1 1 1  P G E  
  C.D. ARENTEIRO  2 3 0 2 1  E P E  
  U.D. BARBADAS  1 2 0 1 1  E P  

 

XUVENIL DIVISIÓN DE HONRA

Pabellón Ourense CF 1 - 1 TSK Roces

 

J2Permanencia-PabellónCF-Roces

Fútbol 11 / Resultados e clasificacións do 17 e 18 de abril