martes. 11.05.2021 |
El tiempo
martes. 11.05.2021
El tiempo

Fútbol 11 / Resultados e clasificacións do 1 e 2 de maio

1ª  INFANTIL PROVINCIAL

CDC Santa Teresita 11 - 4 Pabellón CF EDO "B" 

 

Grupo C Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

E.D.C. BARBADAS  12 4 4 0 0  G G G G  
  E.D.C. XINZO  9 4 3 0 1  G G G P  
  C.D.C. SANTA TERESITA  9 4 3 0 1  G P G G  
  E.D.C. CELANOVA  3 4 1 0 3  P P P G  
  C.E.D.C. MACEDA  3 4 1 0 3  P G P P  
  PABELLÓN E.D. OURENSE "B"  0 4 0 0 4  P P P P  

 

INFANTIL LIGA GALEGA 

  Pabellón Ourense CF 7 - 1 EDC Verín
 Ourense CF 0 - 7 Pabellón EDO
UD Ourense 4 - 2 Pabellón Promesas CF

 

Grupo SUR - A Partidos Últimos
   Pts J G E P   
  U.D. OURENSE  16 7 5 1 1  P E G G G  
  PABELLON OURENSE C.F.  15 7 5 0 2  G G G G G  
  PABELLÓN E.D. OURENSE  13 7 4 1 2  P E G P G  
  PABELLON PROMESAS C.F.  9 7 3 0 4  G P P G P  
  E.D.C. VERIN  9 7 3 0 4  G G P P P  
  OURENSE C.F.  0 7 0 0 7  P P P P P  

 

CADETE 1ª PROVINCIAL 

Pabellón Promesas CF 1 - 0    UD Ourense "B"
Ribadavia Atlético 0 - 4 Pabellón EDO

 

Grupo A Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

PABELLON PROMESAS C.F.  12 4 4 0 0  G G G G  
  C.D. LA PURISIMA  9 4 3 0 1  G P G G  
  OURENSE C.F. "B"  7 4 2 1 1  E G P G  
  U.D. OURENSE "B"  4 4 1 1 2  E G P P  
  A.D. BOSCO "B"  3 4 1 0 3  P P G P  
  A PEROXA C.F. -EDC Coles-  0 4 0 0 4  P P P P  

 

 

Grupo B Partidos Últimos
   Pts J G E P   

 

A.D. BOSCO  12 4 4 0 0  G G G G  
  PABELLÓN E.D. OURENSE  7 4 2 1 1  G P E G  
  C.D. ARENTEIRO  7 4 2 1 1  P G E G  
  RIBADAVIA ATLÉTICO  6 4 2 0 2  G P G P  
  E.D.C. BARBADAS "B"  3 4 1 0 3  P G P P  
  C.D. LA PURISIMA "B"  0 4 0 0 4  P P P P  

 

CADETE LIGA GALLEGA

EDC Verín    2 - 0    Pabellón Ourense CF "B"

 

Grupo SUR - A Partidos Últimos
   Pts J G E P   
  U.D. OURENSE  14 7 4 2 1  G G E G E  
  OURENSE C.F.  13 7 3 4 0  G E G E E  
  C.P. CALASANCIO  12 7 4 0 3  P P G P G  
  PABELLON OURENSE C.F. "B"  11 7 3 2 2  G E E G P  
  E.D.C. VERIN  8 7 2 2 3  P G P E G  
  C.D. VELLE  0 7 0 0 7  P P P P P  

 

CADETE DIVISIÓN DE HONRA

Pabellón Ourense CF 2 - 1 ED Val Miñor Nigrán

 

Grupo A Partidos Últimos
   Pts J G E P   
  PABELLON OURENSE C.F.  15 7 4 3 0  E G G E G  
  E.D. VAL MIÑOR NIGRÁN  15 7 5 0 2  G G G G P  
  R.C. CELTA DE VIGO  12 7 3 3 1  E G P E G  
  U.D. SANTA MARIÑA  11 7 3 2 2  E P P G G  
  CLUB RAPIDO DE BOUZAS  4 7 1 1 5  E P G P P  
  CORUXO F.C 1 7 0 1 6  P P P P P  

 

XUVENIL 1ª PROVINCIAL

Ribadavia Atlético     2-1    Pabellón Ourense CF "C"

 

Grupo B Partidos Últimos Sanción
  Pts J G E P    Puntos

 

C.D. BARCO  7 3 2 1 0  G E G  
  PABELLON OURENSE C.F. "C"  6 3 2 0 1  G G P  
  C.D. RUA  4 3 1 1 1  G P E  
  RIBADAVIA ATLÉTICO  4 3 1 1 1  P E G  
  C.F. MONFORTE  3 3 1 0 2  P G P  
  C.D. LA PURISIMA "B"  1 3 0 1 2  P P E  

 

XUVENIL LIGA GALEGA

Pabellón CF "B" 3 - 0  CP Calasancio

 

Grupo D Partidos Últimos
   Pts J G E P   
  PABELLON OURENSE C.F. "B"  7 4 2 1 1  P G E G  
  U.D. BARBADAS  7 4 2 1 1  E P G G  
  C.P. CALASANCIO  6 4 2 0 2  G G P P  
  C.D. ARENTEIRO  2 4 0 2 2  E P E P  

 

XUVENIL DIVISIÓN DE HONRA

CD Arenal     1 - 0    Pabellón Ourense CF
Fútbol 11 / Resultados e clasificacións do 1 e 2 de maio